Představujeme se

Cateringová společnost House Catering Vám poskytuje profesionální služby již řadu let. Zajišťujeme pro Vás služby v oblasti gastronomie. Pořádáme akce na klíč a individuální akce dle požadavků klientů.

Raut


raut

Rauty jsou volnější formou pohoštění.

Mohou být klasické, obchodní, reklamní nebo ke speciální příležitosti. Doba pořádání rautů je neomezená, od odpoledne až do pozdních večerů. Typ akce, kde nemusí být pro všechny hosty odpovídající počet míst k sezení, postačuje dostatek míst k sezení pro starší hosty. Nesestavuje se servírované menu. Pokrmy jsou prezentovány u nabídkových stolů (bufetů). Zpravidla bývá zvykem sestavit nabídkové stoly pro předkrmy, hlavní jídla, dezerty, studené a teplé nápoje. K nápojovým stolům nabízíme i možnost přístroje na horkou čokoládu, čokoládovou fontánku,profesionální automat na kávu aj. Hosté si při konání rautu z dané nabídky sami vybírají pokrmy, dle jejich chutě a obsluha pouze pomáhá s překládáním pokrmu a obsluhuje nápojové stoly. Pokrmy, které vyžadují obsluhu, zajišťují profesionálové z oboru. Jedná se především o porcování krocana, šunka od kosti, pečené sele atp.

U rautů bývá zvykem připravit dostatek koktejlových stolků, kam mohou hosté odkládat použitý inventář, který obsluha následně odklízí. Nabídka pokrmů je vždy sestavována dle požadavků klienta a jeho preferencí. Zajišťujeme malé rauty (cca 20 – 50 hostů) ale i rauty velké (50 a více hostů).

Pokud hodláte pořádat hostinu typu rautu. zašlete nám nezávaznou poptávku a my vám obratem sdělíme menu kosika kalkulaci celé hostiny. Nezávazný poptávkový formulář ZDE