Představujeme se

Cateringová společnost House Catering Vám poskytuje profesionální služby již řadu let. Zajišťujeme pro Vás služby v oblasti gastronomie. Pořádáme akce na klíč a individuální akce dle požadavků klientů.

Reklamy, filmy, festivaly

filmfestival

Naše cateringová společnost si Vám dovoluje nabídnout i zajištění specifických akcí jako jsou reklamy, filmy a festivaly. Se zajišťováním cateringových služeb na reklamách máme velkou zkušenost a po domluvě s produkcí jsme ochotni sestavit velice zajímavou cenu, aby byly spokojeny obě strany. Pro zajišťování reklam a filmů máme k dispozici veškeré standardní vybavení, ale i nadstandardní vybavení pro náročné klienty. Vzhledem k tomu, že disponujeme pojízdnými kuchyněmi, není problém zajišťovat i velké akce, jakou jsou velké filmy, zajištění cateringu pro komparz nebo servírovat minutkové pokrmy na reklamách. Dále nabízíme možnost zajištění festivalů a podobných akcí a to buď formou prodejních stánků s jídlem a nápoji, výčepy s pivem a alkoholickými nápoji, bary s míchanými nápoji atd..

V případě zájmu o tyto služby nás neváhejte kontaktovat a my se budeme snažit uspokojit Vaše potřeby k Vaší spokojenosti. kosikNezávazný poptávkový formulář ZDE