mobile-menu
czech arrow
  • lang: en
hero

Specialisté na cateringNabízíme

overlay overlay

Naše nabídka gastronomických služeb je velmi široká, specializujeme se na filmový catering

Zajistíme nejen samotné občerstvení, ale pochopitelně i veškerý nezbytný servis. Náš tým si zakládá na vysoké profesionalitě a s poskytováním cateringovým služeb má rozsáhlé zkušenosti. Jsme schopni připravit zajištění menších i větších akcí na klíč s rozsahem služeb dle přání zákazníka.

Díky rozsáhlému technickému zázemí se postaráme o každý detail Vaší akce. Disponujeme pojízdnými kuchyněmi, výčepy s pivem, ale také můžeme nabídnout party stany, které jsou dnes již nezbytnou součástí každé venkovní akce. Zakládáme si na individuálním přístupu, prvotřídní obsluze, pracovní mobilitě a velkém výběru jídel.

CATERING PŘI NATÁČENÍ FILMŮ A REKLAM

Se zajišťováním cateringu při těchto akcích máme dlouhodobé zkušenosti. Máme k dispozici veškeré standardní i nadstandardní vybavení. Disponujeme pojízdnými kuchyněmi, a proto můžeme zajistit rozsáhlejší catering i pro velké filmy nebo servírovat minutkové pokrmy při natáčení reklam.

Podívejte se na naše reference

Ostatní naše služby

SVATEBNÍ HOSTINY, RODINNÉ OSLAVY

Dle požadavků klienta sestavujeme servírované menu a následně třeba i občerstvení formou rautu. Můžeme zajistit barmany či sommeliery, kteří se postarají o nabídku alkoholických a míchaných nápojů. Disponujeme nabídkou party stanů pro podávání občerstvení ve venkovních prostorách. Rozsah a styl občerstvení a souvisejícího servisu závisí na individuálních požadavcích každého klienta.

KULTURNÍ A SPORTOVNÍ AKCE

Máme zkušenosti s poskytováním gastro služeb na akcích typu výstav, hudebních festivalů či golfových turnajů. Forma spolupráce závisí na typu akce a přání klienta. Nabízíme například prodejní stánky s jídlem a nápoji, výčepy s pivem nebo bary s míchanými nápoji.

BANKETY

Při této formální akci se podává několik chodů dle předem sestaveného menu. K menu jsou nabízeny alkoholické, nealkoholické nápoje a vína. Na konci menu po dezertu je hostům servírována káva.

KOKTEJL PARTY

Při této odpolední akci se typicky podává menší občerstvení v podobě výrobků studené kuchyně, např. kanapky, chuťovky a podobný sortiment. Vhodné jsou i menší teplé pokrmy, které jsou připravovány tzv. „do ruky“, např. špízy, kuřecí paličky apod.. Číšníci chodí s platy, přímo z nichž nabízí nápoje i studené pokrmy. Při koktejl party se podává pestrý sortiment nápojů a je možné zařídit i barový pult s profesionálním barmanem.

GARDEN PARTY, GRILOVÁNÍ

Tento typ akcí probíhá typicky v soukromí pořadatele akce na vlastní zahradě, chalupě příp. v pronajatých venkovních prostorech. Akce je koncipována pro užší okruh lidí. Můžeme nabídnout například grilování steaků či rožnění selete. Obsluha podává alkoholické i nealkoholické nápojů a zajišťuje servis jídel, grilování a další činnosti dle požadavků klienta. Populární je koktejlový bar s míchanými nápoji. Pro tento typ akcí zajistíme i pronájem party stanů, které jsou dnes už téměř nezbytnou pojistkou pro případ nepříznivého počasí.

Máte zájem o spolupráci?

Forma spolupráce závisí na typu akce a přání klienta. Nabízíme například prodejní stánky s jídlem a nápoji, výčepy s pivem nebo bary s míchanými nápoji.

Pro nezaváznou nabídku cateringu pro Vaši akci nás neváhejte kontaktovat.

 

Kontaktujte nás

Náš tým v akci